Uncategorized

Біла сукня

В сезоні весна-літо 2024 року, маленька чорна сукня трохи поступиться лаврами тканинам білого або молочного кольору. Виглядає одяг в цих кольорах дуже яскраво й ошатно,  особливо з атласних тканин Армані та Космо, втілюючи скромність, елегантність та витонченість. 

Не менш стильний вигляд мають  сучасні вироби, виконані з тканин: джерсі, екошкіри, в’язаного трикотажу  текстури рубчик, тканини – «Живанши», «Софі», «Лапша» та «Доріс».  Їх  Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині Zhardan London Textile.

Трендові моделі з цих тканин мають силуетний крій і довжину міді. Стилісти  найчастіше доповнюють одяг з білих  та молочних атласних тканин, тонкими бретелями, які формують комір.  Халтер популярний в новому сезоні.

Вишукана біла сукня підкреслить Вашу індивідуальність, подарує впевненість у собі, жіночий шарм. Біла як і маленька чорна сукня, яку створила в далекому 1926 році Коко Шанель, і яка присутня в колекціях майже у кожного знаменитого дизайнера, обов’язково має бути й у Вашому гардеробі. 

Для пошиття білих суконь рекомендуємо Вам різні тканини від шифону, атласу Армані та Космо до костюмних тканин, батисту з вишивкою, джерсі тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *