Uncategorized

Напрямки в колекції одягу весна-літо

Напрямок в колекціях одягу на весну-літо може змінюватися в кожному сезоні, але деякі загальні тенденції та напрямки можуть включати такі елементи:

Яскраві та пастельні кольори: Весна-літо часто асоціюється з яскравими та пастельними відтінками тканини. Колекції можуть містити велику кількість живих кольорів тканини, таких як жовтий, рожевий, м’ятний тощо.

Тканини та текстури: Легкі та повітряні тканини, такі як льон, шовк, мереживо  є популярними весняно-літніми матеріалами. Різні текстури тканин, включаючи вишивку та аплікації, додають вишуканість одягу.

Легкі та вільні силуети: Весняно-літні колекції можуть містити в собі вільні силуети з віскози, штапелю, шифону, які дозволяють тілу дихати під високими температурами. Можуть бути актуальними максі-сукні, літні костюми та сорочки з  великими рукавами, виготовлені з попліну, котону, віскози та інших тканин. 

Спортивні та стрітстайл елементи: Спортивний одяг з біфлексу, суплексу та елементи стрітстайлу можуть включати в себе кросівки, шорти, толстовки та технічні тканини.

Відданість сталому розвитку: В деяких колекціях можуть бути акценти на сталий розвиток та використання екологічно чистих тканин.

Акценти та деталі: Колекції можуть містити яскраві акценти та деталі, такі як великі банти, вишивка, великі кишені, вставки з мережива та гіпюру тощо.

Геометричні візерунки та принт тканини з  геометричними  візерунками та абстрактні принти можуть бути популярними для створення цікавих образів.

Зазначена інформація є загальною, і конкретні напрямки в колекціях весна-літо, будуть визначатися з урахуванням сучасних тканини модними дизайнерами та брендами. Для ознайомлення з актуальними тенденціями рекомендуємо слідкувати за подіями у світі моди та переглядати нові колекції відомих модних будинків.

Також візьміть собі на замітку, фахівці американського інституту кольору Pantone, визначили головний колір 2024 року. Ним став Peach Fuzz – «персиковий пухнастик», який символізує ніжність та піклування. Peach Fuzz – це подарунок для органів чуття, який свідчить про гарний смак, випромінює тепло та сучасну елегантність. Наш інтернет-магазин Zhardan London Textile  з великим задоволенням пропонує Вам, поважні покупці, великий перелік тканин цього вишуканого та ніжного кольору. До Вашої уваги шовк, атлас Армані, Бі-стрейч тканина, костюмні та тканини на сукні, блузи, батист однотонний і з вишивкою, мереживо, сітки з вишивкою, вечірні тканини тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *