Uncategorized

Що таке халтер?

Халтер – край верхньої частини одягу з будь-якої тканини, зазвичай з відкритим верхом спини, при якому верх тримається на бретельках або лямках на шиї, з відкритими плечима. Тобто купальники халтер з біфлексу, топ халтер з трикотажу (льону, штапелю або іншої тканини) та сукні халтер з різних тканин, мають або бретельку, що обвивається навколо шиї, або діагональні вирізи та закритий верх грудей.

Сукні, топи та купальники з халтером є в сезонних колекціях 2023 року, та успішно переходять до сезону весна-літо 2024 року. Вони є в колекціях багатьох будинків моди та брендів. У колекції Carolina Herrera Resort 2024 особливо багато халтерів. Не тільки топи, купальники, а також сукні халтер – стильний вибір для вечірнього вбрання. Ще один бренд, який використовує халтер в багатьох речах своєї літної колекції 2024 – Naeem Khan. В цій колекції переважна частина виробів із тканини з набивним малюнком.

Інтернет-магазин Zhardan London Textile з задоволенням рекомендує Вам для пошиття суконь халтер, топів халтер, купальників – широкий вибір однотонних та принтованих тканин: атласу Баварія, сукневої – Сільвія, Пікассо, Валентино, шифону Мона Ліза, віскозних тканин та штапелю, котонів та батистів, крепу Келлі та інших.

Знайомтесь з нашою колекцією тканин та робіть вибір для Вашого одягу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *