Нині джинсовому одягу понад 200 років. Хто ж придумав джинсову тканину? Це був американець Леві Страус. Він відкрив підприємство і налагодив виробництво робочого одягу з парусини сірого кольору. Матерія була дуже міцна і практична, перші джинси з неї мали багато кишень. Такий одяг прекрасно підійшов золотошукачам, лісорубам, фермерам.
Винахід був запатентований компанією Levi.Strauss&Co і в перший же рік виробництва було продано більш як 20 тисяч штанів і курток з заклепками.
Міцні штани з парусинової тканини стали прототипом сучасних джинсів. Назва джинсу, однак, з’явилась лише в 30-х роках минулого століття. І лише в 1926 році були виготовлені джинси з блискавкою на ширінці. А жіночі джинси з’явились лише в 1981 році.
Основною сировиною для виготовлення джинсової тканини, є натуральна бавовна. Для виготовлення міцного джинсового полотна застосовується саржеве плетіння, тому тканина виходить з чітким рельєфним рубчиком, матеріал часто повністю не фарбують. Основою полотна є пофарбовані нитки, а уток, це не забарвлені волокна. Завбачуючи такій технології, поверхні джинсової тканини мають різницю в кольорі.
Для м’якості та еластичності матеріалу в нього додають лайкру, еластан, віскозу та інші синтетичні матеріали. В сучасному виробництві, джинсову тканину виготовляють з целюлози, називається матеріал тенсел. Одяг з цього матеріалу більш м’який та легкий, приємний на дотик.
Основні переваги джинсової тканини: простота в догляді, міцність, гігроскопічність, універсальність використання та поєднаність з іншими видами текстилю. Одною з головних переваг є доступна ціна на джинсовий одяг. І сьогодні джинси різних моделей і тканин є в гардеробі чи не кожної людини у світі.
Оригінальний пошив, широкий вибір кольорів, в поєднанні зі зручністю та комфортом, роблять джинсовий одяг незамінним. Завітайте, будь ласка, до каталогу тканин інтернет-магазину Zhardan London Textile, знайомтесь з колекцією джинсових тканин, та обирайте ту, яка Вам найбільш сподобалась.