Uncategorized

Бахрома

У тренді сезону весна – літо 2024 року, святкова бахрома, яку Ви можете придбати в  інтернет-магазині Zhardan London Textile. Сітка з вишивкою в поєднанні з паєтками та бахромою – є доповненням розкішного образу. Майже на всіх топових шоу – від Prada до Dior – цей тренд обіцяє бути мега популярним як серед зірок, так і в масовому маркеті.

Бахрома, безумовно, один із найяскравіших  трендів. Вона викликає асоціації з кристалами 20-х років і рок-н-ролу 70-х років минулого століття. І не дивно, адже вона постійно повертається в моду: виходить на подіуми, з’являється на  Streetstyle, проникає в наші гардероби.

Однак, потрібно підкреслити, що в кожному сезоні ми зустрічаємо інтерпретації бахроми.  Фешионісти показують, що бахрома в сезоні весна-літо 2024 року може бути будь-де: жакетах, спідницях, сукнях, сумках, верхньому одязі та навіть на взутті. Особливо популярна бахрома з паєтками, з ефектом метелик, що додає вишуканості та святковості.   

Завітайте до нашого інтернет-магазину Zhardan London Textile, де Ви знайдете цікаві тканини з бахромою, паєтками, люрексом та багато іншої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *