Uncategorized

Тканини з хімічних волокон

Історія виникнення тканини з хімічних волокон належить до кінця XIX  століття. Штучне волокно отримали в 1853 р. в Англії.

Першим реально виробленим хімічним волокном був штучний шовк. Ця тканина отримала назву нітрошовк. Людство її сприйняло з захопленням, але оскільки пізніше з’ясувалось що тканина легко запалюється і дуже ніжна, народ виступив проти її випуску і за розпорядженням уряду, фабрика була закрита.

В 1936 році в Америці в лабораторних умовах отримали нове синтетичне волокно – нейлон, а в 1948 році Україна почала виготовляти капрон.

Однак, експерименти з отриманням штучних тканин тривали в різних країнах, в результаті був створений новий штучний матеріал – віскоза. Для її виробництва целюлозу спочатку обробляли лугом, а потім оцтовою кислотою. Не зважаючи на те, що тканини давала усадку і мала інші недоліки, вона все-таки володіла багатьма позитивними якостями, котрі перекривали недоліки. Низька собівартість, дешева  сировина, малозатратність,  – все це спонукало до нарощування виробництва синтетичних тканин. Почався розцвіт нової епохи в текстильній  промисловості, з’явились сумішеві тканини.

Вони, в значній кількості, є в нашому інтернет-магазині Zhardan London Textile зрізним відсотком співвідношення натуральних і синтетичних волокон. Оптимальним співвідношенням міцності, комфортності, високій зносостійкості є тканина складом: 65% поліестеру  і 35% бавовни.

Будь ласка, заходьте до нашого каталогу тканин та обирайте  найкращу для пошиття Вашого одягу.  Наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *