Тканина

Мережево

Мережево являє собою декоративний елемент, виповнений з тканини та ниток. Всі види мережева поєднані однією загальною ознакою – ажурний візерунок. Цей візерунок створюється за допомогою розмаїття переплетених разом ниток.  Вони й створюють унікальну і неповторну тканину, мереживо з розмаїттям дизайнів.

Мереживо використовується для пошиття одягу (спідниць, блузок, суконь тощо), в оформленні одягу, зокрема рукавів, комірців, а також жіночої білизни. 

 Мереживо – вишивка на сітці

Мереживо – вишивка на сітці в текстильній промисловості виготовлюється як вручну, так і машиною вишивкою.

Це сучасна тканина, основа якої може бути представлена гіпюром, не стрейчевою або стрейч сіткою з вишитим асиметричним візерунком.

Це повітрянопрониклива тканина, добре драпірується  та використовується для пошиття суконь, блуз, спідниць.

Також текстильні фабрики виготовляють сітки-вишивки з паєтками.  Це блискучі, плоскі пластини, які  нашиті на лицьову сторону сітчастого або трикотажного полотна. Вони бувають різної форми, круглі, квадратні, зірочки т.п. Паєтками обшиваеться все полотно тканини, або деякі декоративні візерунки. В основному тканину з паєтками використовують для шиття вечірніх нарядів, новорічних, випускних суконь, танцювальних костюмів.    Одяг з цієї тканини має дуже ошатний і святковий вигляд. Сьогодні наш інтернет-магазин Zhardan London Textile демонструє для пошиття Вашого одягу різноманітні мереживні малюнки на сітках, трикотажі, гіпюрі з паєтками та люрексовою ниткою. Знайомтесь з нашою пропозицією та обирайте ту тканину, яка Вам найбільш сподобалась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *