Тканина

Біфлекс

Біфлекс – це високоякісна синтетична тканина, яка добре тягнеться в чотири сторони. Основний склад Біфлекса – Нейлон (Nylon), або Поліестер (Pilyester). Для високої еластичності виробники додатково додають Еластан (Elastan), Спандекс (Spandex), або Лайкру (Lycra). Тканина Біфлекс має підвищену повітряну проникливість, здатність виводити вологу і піт з поверхні шкіри. В носінні зносостійка, стійка до хлору та ультрафіолету (UPF 50+).

За звичай, Біфлекс використовується для пошиття спортивного одягу (лосини, легінси), купальники, концертні та циркові костюми, одяг для бальних танців та ін. Цей матеріал гарно підходить для одягу, який не обмежує рух, швидко сохне,  не лишає розводів від крапель поту або води.

Догляд за виробами з Біфлексу надто простий, тобто делікатне прання при температурі не вище за 40 градусів, без відбілювання та агресивних порошків, не прасується.

У нашому інтернет-магазині Zhardan London Textile Ви можете познайомитись з різновидами Біфлексу по щільності (від 270 г/кв.м до 390 г/кв.м), по кольору (близько 50 кольорів),  блискучий або матовий, з малюнком або однотонний. Заходьте, будь ласка, до нашого каталогу, знайомтесь з тканиною Бифлекс та замовляйте її для Вашого одягу  Також до Вашої уваги Суплекс-біфлекс, Біфлекс Америка, Мікон та інші. Основний склад Біфлексу в нашому інтернет-магазині: 80% Нейлон, 20 % Спандекс; Країни виробники: Південна Корея та Китай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *