Тканина

Віскозна тканина

Ще задовго до отримання синтетичного матеріалу із нафти (поліестеру), французький хімік та промисловець Ілер де Ґранж, граф де Шардоне в XIX сторіччі зробив геніальний винахід віскозної тканини.

Що ж це за тканина?

Віскозне полотно виготовлюють з деревини, шляхом хімічної обробки та видалення всього зайвого, залишаючи лише целюлозу.

У цих обробках не беруть участь токсичні речовини, лише вода, перекіс водню і луг. Саме на цьому етапі майбутня нитка (волокниста речовина білого кольору), відмінно фарбується, тримає колір та не линяє під час прання.

Віскоза, як і натуральні тканини, не електризується, гігроскопічна, добре виводить вологу, гіпоалергенна, не викликає ніяких подразнень шкіри, тому з віскози шиють одяг навіть для дітей.

Існує багато видів віскозної тканини, наприклад: тенсел, бамбук, штапель, модал, купра та інші. Всі ці види дуже важко відрізнити від натурального шовку, льону чи бавовни.

Завдяки сучасним технологіям віскозна тканина здобула зносостійкість, легкість. Вона мало мнеться, шовковиста та приємна для тіла. Тканина гарно драпірується, одяг з неї має естетичний вигляд, додає святковості та вишуканості. 

Запрошуємо Вас познайомитись з колекцією віскозних тканин в нашому інтернет-магазині Zhardan London Textile. До Вашої уваги: джерсі, трикотажні тканини «Rome», «Стелла», «Ла Коста», «Алмаз», «Єлен», віскоза на хутрі «Бенц», віскоза горошок, смужка та інші. Обирайте тканину на свій смак та уподобання. Ми завжди з задоволенням допоможемо у Вашому виборі та приємно здивуємо нашою ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *